Umów się się mną na konsultację naturoterapeutyczną

Spotkajmy się online lub na żywo.

W medycynie wschodu stosuje się diagnostykę z pulsu, języka, wyglądu, palpacji, węchu, daty urodzenia. Nie mogę zbadać Cię na wszystkie te sposoby online, ale Twój język i zdjęcie Twojej twarzy oraz data urodzenia też dużo mi powiedzą. Wiele Ty mi powiesz podczas rozmów. Jeżlei spotkamy się na żywo zbadam także Twój puls oraz obejrzę i zbadam palpacyjnie Twoje ciało.

Popracujemy nad zmianą myślenia, zmianą diety, dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi, terapeutów czy lekarzy.

Wyrzucimy z Twojego życia zbędą chemię. Możemy iść razem na zakupy żywnościowe, nauczę Cię jak zdrowo żyć, zdrowo gotować. Uważam, że wszystko sie da i doskonale wiem, że czasami na drobną zmianę potrzeba baaaardzo dużo czasu, a niekiedy te bardzo duże możemy dokonać w ekspresowym tenpie. Życie jetst nieprzewidywalne, ale gdy ufasz, to prowadzi właściwymi ścieżkami, co nie znaczy, że są to zawsze wyłącznie drogi przez urokliwe doliny sielskiej wsi.

Jestem przewodnikiem w powrocie do zdrowia. Powiem Ci jak do niego wrócić jeżeli zagubiło się na Twojej drodze. 

Praca ze mną to spotkania online lub w realu, to praca nad wewnętrzną zmianą, nad zmianami dietetycznymi, nad zmianą myślenia. Będę chciała abyś się otworzyła/otworzył na nowe. Oddech, terapia ogniem lub morsowanie, śpiew lub terapia ciszą. Każdy jest inny. Każdy ma swoją ścieżkę ku zdrowiu.

W ramach terapii, po wykonaniu diagnostyki, oferuję akupunkturę (korporalną i ucha), zabiegi aurikuloterapii, zabiegi dźwiękiem (kamertony, dzwonki Koshi), moksoterapię, pracę ze stresem, plan dietetyczny wg medycyny chińskiej i kuchni 5 przemian.

Udzielam wsparcia dietetycznego, wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz w dietach eliminacyjnych, np. nietolerancje pszenicy, nabiału, soi, cukru owocowego i innych produktów, wsparcie w układaniu diety m.in. dla wegan i wegetarian, cukrzyków. Specjalizuję się w diecie wegańskiej bezglutenowej, czyli wykluczajacej produkty pochodzenia zwierzęcego oraz produkry zawierające gluten – w ten sposób żywię się już od 6 lat. Nie używam produktów wysoko przetworzonych ani produktów mrożonych. Znam siłę i moc zup, zwłaszcza przy chorobach zwiazanych z układem trawiennym, dlatego z całego serca propaguję ich jedzenie.

Uczę moich Pacjentów 🙂 staram się edukować zarówno żywieniowo jak i wyjaśniać działanie i holistyczną wizję człowieka wg  TCM. Pokazuję punkty akupunktury i akupresury, które mogą pomóc w codziennym życiu oraz korzystnie wpływają na dobrostan. Ludzi, którzy są wokół mnie, staram się zarazić pasją do aromaterapii i dźwięku, a także a może przede wszystkim do zwolnienia tempa i bycia chociaż przez chwilę tu i teraz.

Napisz do mnie

Ola 🙂


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych, tj. Aleksandrę Misiak z siedzibą przy ul. Żabińskiego 9, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, „RODO”). Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu skontaktowania się ze mną i odpowiedzi na moje zgłoszenie zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania formularza. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania zgodnie z Polityką Prywatności oraz obowiązującymi przepisami prawa.