Nazywam się Aleksandra Misiak i mieszkam w Warszawie.

Jestem dyplomowanym naturoterapeutą. W 2018 r. ukończyłam 3-letnie studia o specjalności naturoterapia. Podczas studiów poznałam szereg terapii naturalnych i wybrałam te metody, które najbardziej mnie przekonały, czyli Tradycyjną Medycynę Chińską, terapie dźwiękiem oraz aromaterapię. Pracę licencjacką obroniłam z aurikuloterapii, czyli odmiany akupresury/akupunktury, którą wykonuje się na uszach. Podczas studiów uczyłam się również klasycznego połączenia, np. anatomii, fizjonomii, patologii czy psychologii człowieka z medycyną chińską, ajurwedyjską czy psychoenergetyczną. Jako studentka poznałam od praktyków psychobiologię, apiterapię, suplementację i detoksykację, terapię oddechem i dźwiękiem, ruchem, diagnostykę z twarzy i języka, diagnostykę energetyczną, podstawy ajurwedy czy makrobiotyki. Moimi wykładowcami byli lekarze, profesorowie, doktorzy, ale też magistrowie i praktycy. Wielu ludzi, tona niesamowitej wiedzy z różnych dziedzin.

Cały czas rozwijam wiedzę z zakresu TCM, w 2019 odbyłam w Katowicach 3-dniowy kurs z diagnostyki z pulsu pod okiem lek. Bartosza Chmielnickiego, a następnie pogłębiałam ją podczas cyklu 4 całodniowych warsztatów diagnostyki z pulsu, które odbywały się w Chorzowie. W lutym 2020 roku ukończyłam kurs akupunktury ucha w schorzeniach narządu ruchu. W 2020 roku rozpoczęłam naukę akupunktury w dwuletniej szkole akupunktury Acuart pod okiem wspomnianego wyżej lek. Bartosza Chmielnickiego.

Moją pasją jest Medycyna Chińska, muzykoterapia oraz holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Teorię Tradycyjnej Medycyny Chińskiej łączę m.in. z praktycznym zastosowaniem kamertonów terapeutycznych, moksoterapii czy aromaterapii. Pracuję z oddechem i dźwiękiem, czakrami i meridianami. Jestem otwarta i nie neguję, poznaję – nie muszę stosować. Pracuję z lekarzami, uzupełniamy się. Moja niestandardowa, ale naukowa wiedza pięknie splata się z możliwościami współczesnej medycyny. 

W latach 2018-2019 uczyłam sie na kierunku terapia zajęciowa i krótko pracowałam jako opiekun niepełnosprawnych umysłowo dorosłych prowadząc pracownię teatrealną.

Jestem buddystką. Praktykuję w linii Yungdrung Bon, a moim głównym nauczycielem jest Tenzin Wangyal Rinpoche

Oto ja 🙂

 

 

pozdrawiam serdecznie
Ola 🙂